Mooiste Truck 2012
Scania – Haasnoot – Hoenzadriel – BB-RS-48
Maurits Haasnoot
Trekker tot 300.000 km
1e Prijs Scania – Nima Transport – Brandwijk – BX-XX-17
M. de Zwart
2e Prijs Daf – A.L. Transport – Nieuwegein –BZ-NL-37
Sebastiaan de Langen
3e Prijs Volvo – SVH Transport – Drunen – BZ-PZ-02
P. van Helvoirt
Trekker Boven 300.000 km
1e Prijs Scania – Sneepels – Geldermalsen – BS-HH-28
J. Schreuder
2e Prijs Volvo – John v/d Made Transp. – Meerkerk –BV-SP-80
J. v/d Made
3e Prijs Scania – BGO Transport & Zonen – Lienden – BT-VP-97
B. Baauw
Trekker-Oplegger tot 300.000 km
1e Prijs Scania – Joosten Winkel Stell… – Asten – BZ-ZP-17
Sjef Joosten
2e Prijs Scania – Barents – Ospel – BX-VP-39
J. van Veghel
3e Prijs Volvo – F.H.L. van Berkel – Heesch – BV-ZZ-54
R. Vissers
Trekker-Oplegger Boven 300.000 km
1e Prijs Scania – VSB Groep – Druten – BP-DH-56
J. Verploegen
2e Prijs Scania – J&A Kraayvanger – St.oedenrode – BB-XN-43
P. Bouw
3e Prijs Scania – Elgers Transport – Hellevoetsluis – BZ-JV-41
S. Elgers
Combinatie tot 300.000 km
1e Prijs Scania –Vaex – Reek – 12-BBB-5
D. Strik
2e Prijs Volvo – Walkro – Venlo – BZ-BH-09
M. van Dijk
3e Prijs Volvo – Pali Group – Den Bosch – BZ-ZS-38
P. Beijers
Combinatie Boven 300.000 km
1e Prijs Volvo –Gert Posthouwer – Leusden – BV-TP-08
D. Strik
2e Prijs Volvo – G&J van Leeuwen – Bruchem – BP-NG-91
J. Eek
3e Prijs Scania – Kempen Transport – Venlo – BX-FX-90
S. de Jong
Motorwagen
1e Prijs Scania – Piante Di Domani – Weert – BT-NZ-47
M. Curvers
2e Prijs Scania –v/d Eijnde – Deurne – BV-RR-42
Sjoerd Bloemen
3e Prijs Daf –Stienen – Someren – BT-BP-49
E. Janssen
Speciaal Vervoer
1e Prijs Scania – Haasnoot – Hoenzadriel – BB-RS-48
Maurits Haasnoot
2e Prijs Scania – v.Berne Hedel – Hedel – BV-VJ-26
P. van Hemert
3e Prijs Daf – De Groot – Hedel – BP-XD-85
A. Donker
OldTimer
1e Prijs Volvo – BAS Groep – Veghel – BE-64-38
J. Jaspers
2e Prijs Scania – Driessen Vlierden – Deurne – BE-01-11
Wim v/d Vorst
3e Prijs Scania – Reijnders b.v. – Boxtel – BT-40-BT
R. Foolen
ShowTruck
1e Prijs Scania – Verbeek – Tiel – BZ-DB-67
T. Verbeek
2e Prijs Scania – Legro Potgrond – Asten – BD-XS-97
TØRV Expresse
3e Prijs Volvo – J. Deckers – Ammerzoden – BX-XJ-08
W Barnings